КЛІНІКА СУДИННИХ ІННОВАЦІЙ

КЛІНІКА СУДИННИХ ІННОВАЦІЙ – медичний заклад, який застосовує інноваційні підходи до комплексного вирішення проблем хворих судинного та психоневрологічного профілю. Завдяки сучасній діагностичній апаратурі медико-реабілітаційна команда клініки надає пацієнту достовірну інформацію про стан його здоров'я. Клініка пропонує для практично здорових профілактичні заходи з метою підтримки працездатності та якості життя на високому рівні. Для хворих – колектив клініки пропонує ефективні шляхи поліпшення здоров’я або його відновлення завдяки унікальним технологіями, розробленими в Науковому центрі «Істина-Верітас» www.angio-veritas.com. Наші фахівці здатні відновити функціонування нервової та судинної систем і головного мозку з коригуванням психоемоційного стану на основі методів доказової медицини завдяки впровадженню передових медичних технологій і власних розробок навіть у важкохворих. Клініка здорових судин повертає здоров’я людям різних вікових категорій вже понад 18 років.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ:

 •  Судинна діагностика та індивідуальна судинна терапія;
 •  Нейропсиходинамічна діагностика дисфункцій (розладів роботи) головного мозку;
 •  Комплексний підхід до вирішення проблем хворого;
 •  Медична профілактика судинних розладів для практично здорових;
 •  Нейрореабілітація хворих психоневрологічного профілю.

НАША ПЕРЕВАГА:

 • Основний профіль діагностики, лікування та реабілітації – судинні та психоневрологічні захворювання.;
 • нейрореабілітація.
 • Глибокі знання про тонкощі роботи серцево-судинної системи.
 • Комплексна діагностика стану всього організму для виявлення слабких ланок в роботі організму
 • Індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного пацієнта.
 • Повна взаємодовіра та атмосфера родинного затишку.
 • Індивідуальний підхід до лікування хворого за авторськими методиками відновлення кровопостачання органів і систем людського організму. Перелік хвороб, які ми лікуємо
 • 8. Лікування відбувається під контролем сучасної медичної апаратури в моніторинговому режимі, що дозволяє отримати позитивний результат та стабілізувати стан роботи організму. Стійкість досягнутого результату від півроку до 6 років в залежності від складності хвороби..
Всю необхідну інформацію з діагностики та лікування Ви можете знайти, скориставшись посиланням http://inno-health.com/ або ж за телефоном (044) 467 63 89 або +38 (073) 420 30 42, +38 (073) 100 34 79.

Людина як дерево. Гарна крона – здорове дерево. Погана крона – проблеми в живленні дерева. Подібна ситуація в людському організмі з судинною системою, яка пронизує всі органи і системи, забезпечуючи кровонаповнення та необхідний метаболізм. А як би ви зобразили власний організм з позицій кровопостачання? Виберіть з наявних 6 зображень.
І отримайте рекомендації щодо власного здоров’я в подальшому тексті.

Наша компетенція

Наукова робота

Поєднання наукової роботи та процесу відновлення здоров’я пацієнтів забезпечує високий рівень якості медичних послуг, які ви отримаєте у нашій Клініці. Одним із результатів наукової роботи стали розроблення й запровадження авторської методики одночасного відновлення нормального функціонування нервової та судинної систем і головного мозку поряд із коригуванням психоемоційного стану.

Досягнення лікарів та науковців клініки відомі на міжнародному рівні та були представлені на міжнародних конгресах, конференціях, семінарах. Результати діяльності фахівців відображено в численних монографіях і статтях. На базі клініки регулярно проводяться курси вдосконалення для лікарів інших медичних закладів.

Детальніше на сайті наукового центру “Veritas”  
angio-veritas.com
Персональний сайт Новицького Віктора Володимировича: novytskyy.org.ua
Персональний сайт Лущик Уляни Богданівни: lushchyk.org